ویزای تضمینی کانادا

جهت اخذ ویزای کلیه کشورها با ما تماس بگیرید

ویزای تضمینی کانادا یکی دیگر از مجموعه خدمات ویزای کانادا در آژانس پرواز نقره‌ای پارسیان است. وبسایت وزارت خارجه کانادا از زبان های انگلیسی و فرانسوی پشتیبانی نموده و شما با استفاده از یکی از این دو زبان قادر خواهید بود فرآیند ثبت نام خود را پیگیری نمایید. در صورتی که شما آشنایی کافی با زبان های انگلیسی و فرانسوی ندارید جای نگرانی وجود ندارد. شما میتوانید به واسطه آژانس پرواز نقره‌ای پارسیان کلیه مراحل ثبت نام ویزای تضمینی کانادا را به بهترین نحو و با نظارت خود انجام دهید. در صورتی که با فرم های وقت سفارت کانادا آشنایی کامل ندارید ، تکمیل این فرم ها را به دست کارشناسان مرتبط داده ، تا از این بابت هیچ نگرانی ای وجود نداشته باشد. با توجه به اینکه آفیسرهای سفارت کانادا با دقت جزئیات این فرم ها را بررسی می‌نمایند ، تکمیل این فرمها به زبان انگلیسی بسیار مهم تلقی می‌شود. داشتن پاسپورت معتبر یکی دیگر از الزامات برای اخذ ویزای تضمینی کانادا است. در صورت اقدام برای اخذ ویزای تضمینی کانادا پاسپورتی با حداقل یک سال اعتبار ، معتبر شناخته می‌شود. اگرچه ممکن است دیده باشید که افرادی پاسپورت با ۶ ماه اعتبار را برای صدور ویزای تضمینی کانادا کافی می‌دانند اما واقعیت چیز دیگری است. زیرا شش ماه اعتبار از زمانی مورد محاسبه قرار می‌گیرد که شما ویزای کانادای خود را اخذ کرده باشید.
با توجه به زمان دو هفته الی سه ماه که پروسه صدور ویزای تضمینی کانادا طول می‌کشد ، بهتر است پاسپورت شما حداقل یکسال اعتبار داشته باشد. برای اینکه دقیق تر بیان کنیم باید بگوییم سفارت خانه کانادا شرط ۳ ماه اعتبار بیشتر از زمان ویزا را برای اعتبار پاسپورت قرار داده است. در نتیجه برای متقاضیان ویزای ۶ ماهه پاسپورتی با اعتبار ۹ ماهه مورد نیاز است. حال با توجه به زمان دو هفته الی سه ماه که پروسه صدور ویزا به طول خواهد انجامید ، شما به پاسپورتی با ۱ سال اعتبار نیاز دارید. در قدم بعد به یک حساب معتبر خارجی برای پرداخت هزینه ها و صدور ویزای تضمینی کانادا نیاز دارید.ویزای تضمینی کانادا

هزینه های ویزای تضمینی کانادا
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست ویزای تضمینی کانادا
02634449642

در سال های اخیر سفارت کانادا بارها قوانین مرتبط با اقدام جهت اخذ ویزا را تغییر داده است. به همین نسبت سخت گیری های سفارت در خصوص موافقت یا مخالفت با درخواست متقاضیان ایرانی نیز با نوسانات زیادی همراه بوده و هست. از آن جایی که شرایط هر متقاضی با دیگری متفاوت است ، به هیچ وجه نمی‌توان یک نسخه ثابت را برای همه تجویز کرد. تیم مشاوران پرواز نقره‌ای پارسیان با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله در خصوص خدمات ویزای تضمینی کانادا و با آگاهی از روال کنونی سفارت ، ابتدا شرایط هر متقاضی را به دقت بررسی می‌کنند و بر حسب مورد بهترین و مطمئن ترین راه برای وی در نظر می‌گیرند. متقاضیان از لحظه تنظیم مدارک تا ورود به کانادا و حتی پس از آن ، تنها نخواهند ماند و خدمات جانبی هم چون اخذ دعوتنامه و پذیرش ، تور انگشت نگاری ، راهنما و لیدرشیپ فارسی زبان ، پیکاپ پاسپورت ، بلیط و خدمات پس از ورود به کانادا در کنار خدمات اصلی ثبت نام ویزا به آنان ارائه می‌گردد. کلیه این مراحل با هماهنگی دفاتر آنکارا ، استانبول و تورنتو انجام می‌پذیرند. برای این خدمات ، قراردادی با متقاضی امضاء می‌شود که برطبق آن در صورت رد درخواست متقاضی ، معمولا کل هزینه قرارداد ، حتی مبلغ واریزی سفارت ، به وی عودت داده خواهد شد و هیچ ضرری متوجه وی نخواهد بود. با توجه به شرایط مساعد حال حاضر سفارت کانادا در رابطه با پرونده های متقاضیان ایرانی ، توصیه می‌کنیم در صورتی که قصد سفر به این کشور را دارید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.
تا چندی پیش بسیاری از متقاضیان با خدمات پیکاپ ویزا آشنا نبودند و این ناآگاهی موجب میشد برای گرفتن وقت سفارت کانادا و سپس اخذ ویزای کانادا ، دوبار به کشور واسط سفر کنند. به دلیل زمان بندی های نامناسب این سفر ها اشکالاتی نیز به وجود می‌آوردند و کار متقضایان را برای تکمیل کردن مدارک سخت می‌نمود. در این وضعیت متقاضیان جذب تبلیغاتی که ویزای آسان کانادا را تبلیغ می‌کردند ، شده و در این راه هزینه های زیادی میکردند؛ اگرچه در نهایت رویاهای آنها محقق نشده و موفق به اخذ ویزای تضمینی کانادا نمیشدند. البته در این مورد نمیتوان از نقش خود متقاضیان که در مسیر اشتباه گام برمی‌داشتند ، چشم پوشی کرد.

مدارک مورد نیاز ویزای تضمینی کانادا


با توجه به بسته بودن سفارت کانادا در ایران و همچنین محدودیت های بانکهای ایرانی برای کار با همتایان خارجی شما ملزم به استقاده از حساب های معتبر خارجی خواهید بود. البته اگر امکان دسترسی به اینگونه حساب ها همانند مستر کارت یا ویزا کارت ندارید ، می‌توانید تمام هزینه های صدور ویزای تضمینی کانادا را به واسطه شرکت ایران آنکارا و با استفاده از حساب های معتبر و تحت نظارت خودتان پرداخت نمایید. تهیه عکس با کیفیت مورد مهم دیگری است که می‌تواند پروسه اخذ ویزای تضمینی کانادا را کوتاه نماید. تهیه عکسی با ابعاد ۳٫۵*۴٫۵ به گونه ای که چهره شما به صورت کامل قابل تشخیص باشد مورد نیاز است. زمینه عکس باید سفید و کیفیت رنگها مناسب و استاندارد باشد. وبسایت های وزارت خارجه کانادا و آمریکا این امکان را برای متقاضیان فراهم نموده اند تا با آپلود آزمایشی عکس ها کیفیت آن ها را ارزیابی کنند. در صورتی که عکس ارسالی با مشکلی رو به رو باشد به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورتی که میخواهید خیالتان از نظر کیفیت عکس ها راضی باشد می‌توانید عکس خود را به ما بسپارید تا به گونه ای مناسب برای شما آپلود نماییم.جاذبه های گردشگری کانادا
کانادا دومین کشور بزرگ جهان در منطقه و چهارمین کشور بزرگ توسط منطقه زمینی می باشد. این کشور شامل ده استان و سه قلمرو است. کانادا خانه ای پر جنب و جوش و شهرهایی دارای فرهنگی غنی است و شگفتی های طبیعی باور نکردنی دارد. در غرب کانادا ، شهرهای ونکوور ، ویکتوریا و کالگری ، مقصد اصلی توریستی هستند. در مرکز کانادا نایگارا فالز ، تورنتو ، اتاوا ، مونترال و شهر کبک از جمله محبوب ترین مقاصد توریستی به حساب می آیند. مسافران می توانند زیبایی و فرهنگ منحصر به فرد استان های دریایی کانادا را در شرق این کشور کشف کنند. وایتهورس و یلونوف مقصد اصلی توریستی در شمال کانادا نیز هستند.


آبانآذر 1400دی
شنبهيكشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعه
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910Tourist Visa
جهت اخذ ویزای کلیه کشورها با ما تماس بگیرید


ecotourism