ویزای توریستی هلند

جهت اخذ ویزای کلیه کشورها با ما تماس بگیرید

هُلند کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت که بیشترشان مسیحی پروتستان هستند. جمعیت مسلمانان هلند نزدیک به یک میلیون نفر است. پایتخت هلند شهر آمستردام است ، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند. هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند به‌شمار می‌رود که جزایری را در آمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. هلند از شرق با آلمان همسایه‌است و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا هم‌جوار است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد ، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود. 25 درصد از زمین‌های کشور هلند پایین‌تر از سطح دریای آزاد قرار دارد و ۲۱ درصد از جمعیت آن در این مناطق زندگی می‌کنند.ویزای توریستی هلند

هزینه های ویزای توریستی هلند
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست ویزای توریستی هلند
026344449642

این ویزا صرفا به منظور سفرهای تفریحی شامل تعطیلات ، کروز ، گشت و گذار و دیگر فعالیتهای تفریحی است. شهروندان جمهوری اسلامی ایران برای ورود و اقامت در هلند به عنوان گردشگر بایستی ویزا داشته باشند. متقاضیان تا حداکثر 60 روز قبل از تاریخ مسافرت پذیرفته می شوند. زمان رسیدگی به درخواست شما در سفارت هلند 15 روز کاری است.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی هلند


اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ اتمام سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن و کپی آنان ، کپی صفحه مشخصات پاسپورت ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، یک قطعه عکس جدید 4/5*3/5 رنگی زمینه سفید ، کپی صفحه اول پاسپورت و ویزاهای شنگن منقضی شده ، اصل مدارک شغلی ، ترجمه ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی با مهر و سربرگ بانک ، ترجمه گواهی حساب بانکی با مهر و امضا ، کپی سند ازدواج و ترجمه آن (در صورت متاهل بودن) ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، اصل شناسنامه و ترجمه آن ، بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی و تائید نامه وقت سفارت
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***جاذبه های گردشگری هلند
هلند یکی از زیباترین کشورهای جهان به شمار می‌رود و با ابعادی کوچک در بخش شمال غربی قاره‌ اروپا قرار دارد. این زیبایی را می‌توان ، مدیون آب و هوای اقلیمی و گونه‌های مختلف گل‌ در این کشور دانست. همچنین هلند ، عنوان کشور گل را در جهان به خود اختصاص داده است. جالب است بدانید یک چهارم مساحت این کشور ، در ارتفاعی کمتر از سطح آب‌های آزاد جهان قرار دارد. علاوه بر شهرت هلند به گل (به ویژه گل لاله) ، پنیرهای لذیذ و مطبوع آن (مخصوصا پنیر گودا) نیز در سراسر جهان شناخته شده و پرطرفدار است.
پول رسمی این کشور یورو (€) به شمار می‌رود. آمستردام پایتخت هلند و یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در این سرزمین محسوب می‌شود. کشور هلند از شرق با آلمان ، از جنوب با بلژیک و از غرب با بریتانیا همسایه است.
هلند مناظر و چشم‌اندازهای زیبای متعددی دارد که مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفته است. پارک ملی هوخه ویلوه با زیبایی طبیعی خارق‌العاده ‌ ، حیات وحش و جنگل‌های انبوه یکی از مقاصد اصلی گردشگری در این سرزمین محسوب می‌شود. منطقه‌ یوردان در آمستردام نیز یکی از خاص‌ترین جاذبه‌های گردشگری است که با کافی‌شاپ‌های متعدد ، نگارخانه‌ها ، فروشگاه‌ها و خیابان‌های دنج شهرت دارد و همچنین موزه‌ اشتدلیک با مجموعه‌ای از هنرهای معاصر از دیگر دیدنی‌های آمستردام به شمار می‌رود. در نزدیکی آمستردام ، شهری کوچک و زیبا به نام لیدن قرار گرفته که کهن‌ترین دانشگاه این کشور در آن واقع شده است و فضا و معماری تاریخی و کهن آن ، گردشگران را به سوی خود می‌کشاند. جزایر فریزیان نیز مجموعه‌ی زنجیروار از جزایری هستند که از هلند تا دانمارک کشیده شده‌اند و دهکده‌های کهن و سواحل شنی ، از ویژگی‌های این جزایر محسوب می‌شوند.


آبانآذر 1400دی
شنبهيكشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعه
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910Tourist Visa
جهت اخذ ویزای کلیه کشورها با ما تماس بگیرید


ecotourism