ویزای توریستی فنلاند

جهت اخذ ویزای کلیه کشورها با ما تماس بگیرید

جمهوری فنلاند کشوری است در منطقه اسکاندیناوی در شمال اروپا. این کشور ۵٫۴ میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت آن هلسینکی است. حدود یک میلیون نفر از جمعیت کشور در منطقه کلان‌شهری هلسینکی زندگی می‌کنند. واحد پول این کشور یورو است. دو زبان فنلاندی و سوئدی در این کشور رسمیت دارند. ۸۹٫۳۳ درصد از مردم کشور فنلاندی‌زبان هستند و سوئدی در چند منطقهٔ ساحلی در غرب ، جنوب ، و منطقهٔ خودگردان اُلند صحبت می‌شود.ویزای توریستی فنلاند

هزینه های ویزای توریستی فنلاند
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست ویزای توریستی فنلاند
026344449642

همه شهروندان ایرانی قبل از ورود به فنلاند و یا سایر کشورهای تحت توافقنامه شنگن ملزم به ارائه درخواست ویزا هستند. قبل از ارائه درخواست ، لطفاً از "هدف سفر" اصلی خود اطمینان حاصل کنید. ارائه درخواست ویزاهای شنگن باید در سفارت/کنسولگری کشور مقصد اصلی تان انجام شود. مقصد اصلی متقاضی ، آن کشور عضو شنگن خواهد بود که مدت زمان اقامت شما در آن بیش از سایر کشورها است. به همین دلیل ، در هنگام سفر به بیش از یک کشور عضو شنگن ، بهتر است درخواست خود را به سفارت/کنسولگری نماینده کشور مقصد اصلی تان ارائه دهید. در صورت اقامت یکسان ، شخص می بایست درخواست خود را به سفارت کشوری ارائه دهد که اولین بار از آن کشور وارد منطقه شنگن می شود. مرکز درخواست ویزای فنلاند در تهران فقط درخواست ویزای اقامت کوتاه مدت را پذیرش می کند. پاسپورت باید حداقل تا سه (3) ماه پس از مدت زمان اقامت مورد نظر در فنلاند معتبر باشد. زمان رسیدگی به درخواست شما در سفارت فنلاند 15 رو زکاری است.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی فنلاند


اصل پاسپورت با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ خاتمه سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، یک قطعه عکس جدید 3/6*4/7 رنگی زمینه سفید ، ترجمه گواهی اشتغال به انگلیسی ، ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی به انگلیسی با مهر و سربرگ بانک ، گوهی تمکن مالی ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، کپی شناسنامه و ترجمه به زبان انگلیسی و بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یوروییجاذبه های گردشگری فنلاند
جمهوری فنلاند کشوری است در منطقه اسکاندیناوی در شمال اروپا. این کشور ۵٫۴ میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت آن هلسینکی است. حدود یک میلیون نفر از جمعیت کشور در منطقه کلان‌شهری هلسینکی زندگی می‌کنند. واحد پول این کشور یورو است.
دو زبان فنلاندی و سوئدی در این کشور رسمیت دارند. ۸۹٫۳۳ درصد از مردم کشور فنلاندی ‌زبان هستند و سوئدی در چند منطقهٔ ساحلی در غرب ، جنوب ، و منطقهٔ خودگردان اُلند صحبت می‌شود.
حدود ۷۸ درصد از مردم این کشور پیرو آیین لوتری از دین مسیحیت هستند و ۲۰ درصد نیز مذهبی ندارند. کشور فنلاند در زبان فنلاندی سوئومی (Suomi) نامیده می‌شود. واژه فنلاند که در فارسی به‌کار می‌رود از نام فرانسوی آن کشور گرفته شده‌است.
از نظر مساحت ، فنلاند هشتمین کشور در اروپا و پس از جمهوری کنگو شصت و پنجمین کشور در جهان است. فنلاند از نظر جمعیت کم‌تراکُم‌ترین کشور در اتحادیه اروپا به‌شمار می‌آید. فنلاند یکی از کشورهایی است که هر ساله در صدر جدول کیفیت بالای زندگی در جهان قرار می‌گیرد.


آبانآذر 1400دی
شنبهيكشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعه
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910Tourist Visa
جهت اخذ ویزای کلیه کشورها با ما تماس بگیرید


ecotourism