ویزای کانادا

جهت اخذ ویزای کلیه کشورها با ما تماس بگیرید

کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی است. کانادا چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. بخش زیادی از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال ، خالی از سکنه است.ویزای کانادا

هزینه های ویزای کانادا
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست ویزای کانادا
026344449642

پس از تکیمل ، یک تا دو هفته زمان میبرد تا ما درخواست ویزای شما را به سفارت ارائه دهیم. تکمیل فرمها و پرداخت وجوه در همین مرحله انجام میگیرد. حتما فرمهایی که پر شده را به دقت مطالعه نمایید و آنان را تائید کنید. پس از طی این مراحل ، نامه انگشت نگاری به شما داده می شود و شما تا یک ماه فرصت دارید به سفارت مراجعه کنید. توجه نمایید که سفارت کانادا در حال حاضر نیاز به تعیین وقت سفارت ندارد و انگشت نگاری در هر زمانی در این بازه یک ماهه قابل انجام است. بعد از انجام انگشت نگاری باید منتظر جواب سفارت باشید. اگر جواب مثبت بود به شما اطلاع میدهیم که پاسپورتتان را به ما تحویل دهید. در این زمان هم یک ماه فرصت دارید تا گذرنامه را تحویل سفارت دهید. پروسه ارسال گذرنامه به سفارت و برگشت آن (پیکاپ) حدود یک تا دو هفته زمان میبرد. بعد اینکه ویزا صادر شد ، بلیط خریداری کنید. شما در هر سفر میتوانید شش ماه در کانادا اقامت کنید.

مدارک مورد نیاز ویزای کانادا


اصل پاسپورت متقاضی با حداقل 6 ماه اعتبار همراه پاسپورت های منقضی دارای ویزا ، یک قطعه عکس جدید ۳.۵*۴.۵ رنگی زمینه سفید ، ترجمه شناسنامه ، ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر ، تکمیل فرم فردی و فرم اطلاعات خانوادگی هر متقاضی به صورت جداگانه ، مدارک مالی شامل نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی و ممهور به مهر بین الملل بانک همراه گردش 4 ماهه حساب (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه آخر است.) ، ترجمه اسناد ملکی ، مدارک شغلی ، دعوت نامه (در صورت نداشتن دعوت نامه ، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.) ، ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند.
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***جاذبه های گردشگری کانادا
کانادا دومین کشور بزرگ جهان در منطقه و چهارمین کشور بزرگ توسط منطقه زمینی می باشد. این کشور شامل ده استان و سه قلمرو است. کانادا خانه ای پر جنب و جوش و شهرهایی دارای فرهنگی غنی است و شگفتی های طبیعی باور نکردنی دارد. در غرب کانادا ، شهرهای ونکوور ، ویکتوریا و کالگری ، مقصد اصلی توریستی هستند. در مرکز کانادا نایگارا فالز ، تورنتو ، اتاوا ، مونترال و شهر کبک از جمله محبوب ترین مقاصد توریستی به حساب می آیند. مسافران می توانند زیبایی و فرهنگ منحصر به فرد استان های دریایی کانادا را در شرق این کشور کشف کنند. وایتهورس و یلونوف مقصد اصلی توریستی در شمال کانادا نیز هستند.


دیبهمن 1400اسفند
شنبهيكشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعه
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456Tourist Visa
جهت اخذ ویزای کلیه کشورها با ما تماس بگیریدecotourism